Haber

İstanbul Anadolu Adliyesi Geleneksel Futbol Turnuvası Sona Erdi

İstanbul Anadolu Adliyesi Klasik Futbol Turnuvası, ünlü futbolcuların katıldığı ünlüler maçı ve final maçıyla sona erdi. Kıyasıya rekabetin yaşandığı futbol turnuvası renkli görüntülere sahne oldu.

İstanbul Anadolu Adliyesi 10. Klasik Futbol Turnuvası, İBB Maltepe Sahili Spor Kendi tesislerinde gerçekleşti. Futbol Turnuvası, ünlüler turnuvasında forma giyen eski futbolcuların yanı sıra İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcı Vekili Uğur Seçgin, İhsan Kamil Akçadırcı, Mustafa Çakar, Onur Oğuzer, savcılar ve isimli çalışanların katılımıyla gerçekleştirildi. Hakemliğini Ahmet Çakar’ın üstlendiği ünlüler maçında Hami Mandıralı, Rıza Çalımbay, Hasan Gabze, Hakan Ünsal, Necati Ateş, Engin Tuzcuoğlu, Tarık Daşgün ve Cihat Haspolatlı forma giydi. Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılı münasebetiyle düzenlenen turnuva final niteliğindedir. Maç ve ödül töreniyle sona erdi.

Ahmet Çakar: “Çok güzel bir gece”

Organizasyonda konuşan eski milli hakem Ahmet Çakar, “Çok güzel bir geceydi, benim için tam bir rehabilitasyon oldu. Hakimlerin, savcıların ve eski futbolcuların katıldığı harika bir maçtı. Sonuç beraberlikle sonuçlandı ve dostluk kazandı. “

Bülent Uygun: “Adaletin kılıcı keskindir”

Organizasyona katılan Teknik Müdür Bülent Uygun, “Hakimlerimizi, savcılarımızı, büyüklerimizi tebrik ediyoruz. Böyle bir faaliyetle adalet dağıtma gibi zor bir görevi yerine getiren güzel insanların bir arada olması çok güzel. Adaletin kılıcı keskin” dedi. , yavaş ilerliyor ama gerçek.”

Şöhret turnuvasında kırmızı takımda forma giyen futbolculardan Hami Mandıralı, “Anadolu Adliyesi’nin büyük avantajı var. Hakimlerimiz, savcılarımız ve ağabeylerimizle bir araya geldik. Çok mutluyum.” – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu