Haber
Afyonspor puanını 29’a çıkardı
![](https://haberenez.com.tr/wp-content/uploads/2023/01/afyonspor-puanini-29a-cikardi-5412WYS7.webp)
TFF 2. Lig gruplarından Afyonspor, hafta sonu Nazilli Belediyespor ile berabere kaldıktan sonra puanını 29’a çıkardı.
Mor beyazlı ekip, ligin 20. haftasında evinde konuk ettiği Nazilli Belediyespor ile 1-1 berabere kaldı. Müsabakanın ardından sahadan 1 puanla ayrılan jetler, 29 puanla ligde 8. sırada yer aldı. Orta devrenin ardından alınan beraberliklerin ardından ikinci yarıya istediği skorla başlayamayan Afyonspor, mor-beyazlı ekip artık bundan sonraki maçları da kazanarak zirveye çıkmanın hesabını yapıyor. – AFYONKARAHİSAR